Techninė pagalba teikiama 24 val. per parą 7 dienas per savaitę.
Skambinkite trumpaisiais numeriais 1888 GSM tinkle bei nemokama linija 8-800 00000.
Skambinant iš bet kurios kitos Europos šalies reiktų numeriu: +37052104422.


ARC EUROPE Rinkodaros ir Pardavimų Apdovanojimas 2011

Š.m. spalio 25-26 dienomis Vienoje įvyko tarptautinės techninės pagalbos paslaugų teikėjos kompanijos ARC Europe konferencija, kurioje dalyvavo Lietuvos automobilininkų sąjungos atstovai LAS direktorius Kęstutis Kestenis ir vadybininkas Edvinas Adomavičius. Konferencijos metu buvo teikiami apdovanojimai geriausius rezultatus techninės pagalbos srityje pasiekusioms kompanijoms.

ARC Europe Rinkodaros ir Pardavimų apdovanojimas 2011 buvo įteiktas Lietuvos automobilininkų sąjungos partnerei UAB “EuroAsista”.

ARC Europe Rinkodaros ir Pardavimų apdovanojimas yra teikiamas paslaugos teikėjui už susigrąžintą lyderio poziciją nacionalinėje rinkoje bei aptarnaujant B2B klientus.

UAB” EuroAsista” 2010-aisiais pasikeitus savininkams įgijo naujų klientų draudimo industrijoje, pradėdama beveik nuo nulio, vėl užimė stiprią poziciją Lietuvos nacionalinėje rinkoje.
Įmonė iškovojo naujus kontraktus ir atkakliai dirba kad įdiegtų aukštesnius aptarnavimo standartus. UAB “EuroAsista” palaiko ryšius su LAS -  nacionaline FIA Automobilininkų asociacija,  tęsia LAS narių aptarnavimą, taip pat vidaus klientų ir ARC Europe klubų narių. Ji parodė orientaciją į rinką, reaguodama į verslo ir individualius poreikius.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

ARC Europe
FIALAS